Городненська громада
Одеська область, Болградський район

Пишаємося досягненнями випускників Одещини!

Дата: 30.06.2023 19:11
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

Пишаємося досягненнями випускників Одещини! 🇺🇦🏅

Ми склали‼️

На 2️⃣0️⃣0️⃣

Знаю, було складно. Непросто. Хвилююче. Але, попри все, маємо високий результат. Іменинники – місто Ізмаїл та Ізмаїльський район. Цьогоріч 16 тамтешніх випускників підтвердили свої високі знання під час основної сесії мультипредметного тесту. Вітання освітянам громади, батькам, дітям! Так тримати!

Відзначу Одеський та Подільський район (9 і 8 здобувачів освіти відповідно мають по 200 балів). І Білгород-Дністровський – шестеро учнів. Медалісти підтвердили свої золоті медалі!

Двісті балів з двох предметів НМТ отримали загалом 408 учасників України, в тому числі тринадцятеро з нашого регіону. Серед обстрілів та блекаутів, юні українці довели – немає нічого недосяжного на шляху до мети! Вітаю з двічі по 200: Лавриненко Валерію (Саратський опорний заклад) – біологія та математика, Ривак Валерію (Академічний ліцей міста Білгорода-Дністровського) – українська та математика, Матуляк Ірину (Ізмаїльський ліцей "Політехнічний" з гімназією Ізмаїльського району) – українська та англійська, Долгову Дар'ю (Ізмаїльський ліцей "Політехнічний" з гімназією Ізмаїльського району) - українська та англійська, Воробйову Єлизавету (Опорний заклад освіти "Першотравневий ліцей" Визирської сільської ради Одеського району) – українська та математика, Білоус Катерину (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і математика, Тодорову Аліну (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і біологія, Приходну Ксенію (комунальний заклад «Новоукраїнський ліцей» Роздільнянської міської ради) – українська мова і математика.

🤝Окремі вітання освітянам, батькам та випускникам м.Одеса з успішним результатом. 90 юних одеситів можуть похвалитися результатом 200 балів. Молодці! Дякую, колеги!

У розрізі предметів на першому місці математика (що, безумовно, тішить моє серце), на другому – англійська, на третьому – українська мови. Несподівано цьогоріч. Природничі науки та історію України слід підтягнути!

З 15357 учасників НМТ Одеської області принаймні з одного предмета отримали 200 балів 148 осіб (фізично тут не назву кожного, але віртуально обійняв усіх).

Знаю, за цими досягненнями – кропітка праця вчителів. Щира вдячність усім, хто вірив і готував, хто підтримував і надихав!

Ось вони - юні, талановиті, кмітливі, творчі та завзяті! Ті, кому крокувати лише вперед! Наші розумники та розумниці, нехай ваше майбутнє буде щасливим та успішним на рідній українській землі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних