Пішов у ЗСУ добровольцем два місяці тому: в зоні бойових дій загинув мешканець Кілійської громади

Дата: 19.06.2023 16:15

Фото без опису

В Кілійську громаду прийшла чергова сумна звістка. Захищаючи територіальну цілісність України, загинув мешканець Кілії, стрілець- снайпер механізованого батальйону, солдат Сергєєв Сергій Валерійович.

Сергій Сергєєв народився 9 грудня 1978 року в місті Кілія. Тут він провів дитинство та юність. Після закінчення 9 класу хлопець вступив до місцевого училища, де отримав спеціальність електромонтера.

Відслуживши строкову службу в Києві, Сергій залишився там жити та працювати. Згодом почав їздити на заробітки за кордон. Отримані під час навчання знання стали в нагоді – спеціалізувався на встановленні подіумів у Туреччині та Саудівській Аравії.

«Завжди був дуже добрим, і дуже любив своїх племінників», – згадує сестра Сергія Марія.

Фото без опису

З самого початку повномасштабного вторгнення Сергій виказував намір стати на захист Батьківщини. В квітні поточного року мобілізувався до лав ЗСУ. Спочатку було навчання в учбовій частині. А на початку червня Сергій був направлений в зону бойових дій.

Сергій Сергєєв загинув в районі населенного пункту Костянтинівка, що на Донеччині, захищаючи мир та спокій своїх земляків.

«Сергій віддав своє життя, не зрадивши ні собі, ні Батьківщині.

Не може не боліти відкрита рана у всієї громади, бо гинуть кращі, молоді хлопці…Боляче говорити про це…

Висловлюю щирі співчуття у безмежному горі рідним та близьким загиблого воїна.

Шануємо пам’ять героя, який ціною власного життя виборював майбутнє для нас!» – висловив співчуття з приводу загибелі Героя голова Кілійської громади В’ячеслав Чернявський.

З рідних в Сергія залишилися родина сестри.

З приводу часу та місця поховання Героя буде повідомлено додатково.

Слава Герою!