Учні професійного ліцею з Болградського району провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 04.06.2023 16:12

Фото без опису

«Тарутинський професійний ліцей» провів черговий благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Фото заходу поділилася на своїй сторінці в Фейсбук Болградська районна державна адміністрація, передає інформаційне агентство «Юг.Today».

Фото без опису

Організували добру справу спільними зусиллями майстрів, викладачів і учнів-кухарів І курсу. Майбутні фахівці виготовили майже 700 штук різноманітних булочок, здобних рулетів та патріотичне печиво. Продукти для випічки надала селищна рада.

Ярмарок–продаж проходив в центрі селища біля магазину «Глобус». Смаколики розійшлися за декілька годин. Цього разу учні зібрали понад 13 тисяч гривень.