Дата: 23.04.2023 09:46

Щороку на весні у Городненській громаді за розпорядженням голови проводяться акції з прибирання територій: розчищення сухостоїв, утилізації сміттєзвалищ, побілка дерев, прибирання прилеглих до адмінбудівель територій, місць масового відпочинку, дитячих майданчиків. І цього року незважаючи на надзвичайно дощову погоду, проведені акції прибирання та благоустрою у всіх селах громади. Велика вдячність старостам, громадським активістам, працівникам виконавчих органів сільської ради та всім кто долучився до весняного прибирання.

Але на цьому добрі справи щодо покращення санітарного стану нашої громади не завершені. Роботи з благоустрою продовжуватимуть і надалі.