Дата: 10.04.2023 19:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

Голова Городненської громади Микола Богоєв провів нараду з оргкомітетом с. Городнє з приводу проведення великоднього обряду "На прът". Старовинний обряд «На прът», який крізь віки зберігся саме у с. Городнє шанується та підтримується місцевою владою, працівниками культури та музею, старожилами, небайдужими мешканцями села. Навіть і зараз у такий непростий час для нашої країни жителі села намагаються підтримувати культурну спадщину, що дісталася від предків, та хочуть передати майбутньому поколінню.

Щоб зберегти свої традиції, потрібно їх підтримувати!

Обряд буде проводитись у вівторок, 18 квітня, о 15,00 год.

Всім охочим взяти участь звернутися за консультацією, контактні номери тел.: 0683292322; 0967268103, 0671196097.