Дата: 23.03.2023 19:10

19 березня 2023 року на базі Новотроянівського ліцею за підтримкою Городненської сільської ради пройшли змагання з мініфутболу, в яких взяли участь команди Новотроянівського, Дмитрівського та Городненського ліцеїв різних вікових категорій. Серед молодшої вікової категорії переможцем стала команда Городненського ліцею, друге місце посіла збірна команди Дмитрівського та Новотроянівського ліцеїв.

Середня вікова категорія:

команда Новотроянівського ліцею – І місце;

команда Городненського ліцею – ІІ місце;

команда Дмитрівського ліцею – ІІІ місце.

Старша вікова група:

команда Новотроянівського ліцею зайняла І місце;

команда Городненського ліцею- ІІ місце;

команда Дмитрівського ліцею – ІІІ місце.

Підготували команди тренери Городненської ДЮСШ Петков А.І., Філіппов Д.П., Курогло І.С.

Дякуємо, хлопцям і тренерам за цікаву гру та організаторам за сприяння проведенню спортивного заходу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 16 человек, люди стоят и на открытом воздухе