Дата: 07.03.2023 19:26

У Городненському ліцеї з початковою школою та гімназією проведена нарада з педагогічними працівниками з метою недопущення проявів агресії, дестабілізаційної поведінки та порушень з боку представників молоді, критичного ставлення до діяльності неформального молодіжного об’єднання «ЧВК «Редан».

У Городненському ліцеї також заплановані заходи з учнями та батьками: класна година «Правопорушення та їх наслідки», виховна бесіда «Молодь та субкультури», «Відповідальність неповнолітніх», круглий стіл «Діти. Злочин. Покарання», виховна година «Підліток і закон», «Молодіжні угрупування», «Не переступи межу», година спілкування «Вмій відповісти за свої вчинки», лекція «Ти живеш серед людей», інформаційна хвилинка «Я не порушую закон», засідання учнівського самоврядування «Сузір’я» (круглий стіл) «ЧВК «Редан» в Україні. Звідки взявся? Що робити?», «Наслідки, які несе «ЧВК «Редан». Як їх уникнути?», батьківські збори.