Дата: 28.02.2023 17:04

Напередодні свята Масляної для учнів БНУ "Троянско славейче" був проведений святковий захід. Першу частину свята, програму з віршів, пісень, танців, підготували вчителі недільної школи. В другій частині відбувся мастер-клас з приготування болгарських традиційних страв, які є популярними у останній тиждень перед постом. Мастерами виступили матусі та бабусі учнів, які поділилися кулінарними секретами мучної випічки: Серт П.В., Філіппова М.Д., Ніколаєва Ф., Іванова В. Дехто з учнів теж приєднався до процесу виготовлення страв, а до коштування готових баниць, вертут, млинців, тортів та ін. були залучені всі діти та гості свята. Допомогли приготувати смачні ласощі та організувати свято Філіппова Т.І., Водник Н.О., Бондар М.В. та інші жінки села. Свято вдалося на славу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 5 человек и в помещенииВозможно, это изображение в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 10 человек и люди стоятВозможно, это изображение 5 человек, ребенок, люди стоят, люди сидят и в помещении