ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЛАВ ШТУРМОВИХ БРИГАД

Дата: 28.02.2023 12:14

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЛАВ ШТУРМОВИХ БРИГАД

В Центрі надання адміністративних послуг Болградської міської ради відкрито Центр рекрутингу Збройних Сил України, де всі бажаючі можуть отримати роз’яснення щодо вступу в бригади Гвардії наступу та подати заявку. Роз’яснення надають представники Болградського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області, південного Одеського територіального об’єднання національної гвардії України та південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Центр рекрутингу ЗСУ знаходиться за адресою місто Болград, пр-т Соборний, 149, 1-ий поверх, кабінет 102.

Години прийому: понеділок – п’ятниця – з 8.00 до 17.00 години, субота – неділя – з 8.00 до 15.00 години.

Закликаємо всіх бажаючих громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або які тимчасово перебувають на території Одеської області приєднатися до лав штурмових бригад.

Возможно, это изображение текст