Дорогі підприємці, Ми раді поділитися з вами оновленою добіркою фінансових можливостей

Дата: 23.02.2023 14:17

Дорогі підприємці,
Ми раді поділитися з вами оновленою добіркою фінансових можливостей. У цій добірці ви знайдете багато можливостей для аграрного бізнесу, жінок-підприємиць, а також, традиційно, можливості для більш широкого переліку галузей та кола підприємців. Поспішайте скористатися новими можливостями!

Оновлена добірка фінансових можливостей

Розробка цих матеріалів стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю Making Cents International і не обов'язково відображає погляди IREX, USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

*******
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром  “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Стежити за свіжими можливостями програми можна в соцмережах: Instagram та Facebook.