ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2023 16:43

Шановні мешканці району!

У ці дні жалоби Україна вшановує героїчну і водночас трагічну сторінку нашої історії. Ми вклоняємося Героям Небесної Сотні, які поклали життя у боротьбі за свободу і гідність, за демократичні цінності та європейський вибір українського суспільства.

Наша земля завжди народжувала особистостей, які ціною власного життя виборювали її волю. Вони вийшли на центральні площі своїх міст, тому що понад усе хотіли бачити свою країну сильною, успішною та розвинутою. Вони ламали систему та змінювали хід української історії. І ми не маємо права забувати про цю сторінку.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист нашої країни від російського агресора саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Прикро, але сьогодні на нашу свободу та незалежність знову зазіхають. Та маємо розуміти, коли ми разом, ніякий ворог не страшний. Ми сильні, бо ми єдині.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!

Слава українським воїнам!

Слава Україні!