Болградське Районне Управління

Дата: 17.02.2023 18:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Рятувальники Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області провели онлайн урок з безпеки життєдіяльності для школярів Олександрівського ліцею Городненської сільської ради.

Під час заняття фахівці ДСНС акцентували увагу школярів на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та правил безпеки на льоду.

Співробітники Служби порятунку розповіли їм про випадки пожеж, надзвичайних ситуацій і подій, котрі щодня трапляються на території району, а особливо звернули увагу на ті факти, які стаються саме з вини дітей.

Також, особливу увагу було приділено темі " Дії при виявлені вибухонебезпечних предметів" та розглянуто питання щодо дій учнів. Що не можна робити з такими предметами та вказано на послідовність дій.

Як свідчить практика, проведення таких заходів у шкільних закладах збагачує світогляд дітей, і приносить багато корисної інформації, яка знадобиться їм в повсякденному житті.