16 лютого 2023 року у Городненській громаді підписан тристоронній Меморандум...

Дата: 17.02.2023 13:26

16 лютого 2023 року у Городненській громаді підписан тристоронній Меморандум про співпрацю між Городненською сільською радою – головою громади Миколою Богоєвим, Міжнародним фондом «Блакитний півмісяць» та благодійним фондом «Буджак реліф» – засновник організації Артем Булгару. Від Благодійного фонду «БР» отримано гуманітарну допомогу для ВПО у вигляді овочевих консерв, брикетів для опалення, буржуйок та медичних рюкзаків.

Згідно Меморандуму надана допомога буде використана для підтримки внутрішньо переміщених осіб, облаштування місць компактного проживання ВПО та поповнення резервного продовольчого фонду громади.

Городненська сільська рада щиро вдячна IBC та благодійному фонду «БР» та представникам фондів за допомогу та співпрацю.