ПІДСУМКИ 5-ГО ДНЯ НОВИХ ГРАФІКІВ

Дата: 15.02.2023 16:41

Возможно, это изображение текст

ПІДСУМКИ 5-ГО ДНЯ НОВИХ ГРАФІКІВ

За підсумками п'ятого дня, вдалося забезпечити 100% будинків клієнтів світлом в гарантовані години («біла зона»). Одесити мали світло 20 годин на добу, а мешканці області - цілодобово.

Попри відсутність лімітів, через мережеві обмеження на інфраструктурі НЕК Укренерго, були застосовані графіки стабілізаційних відключень для Одеси. Крім того, з 13 лютого в Одесі почав працювати міський електротранспорт та промисловість, яку раніше обмежували, щоб більше електроенергії надходило побутовим споживачам. Ймовірно, через це побутові клієнти тепер матимуть світло менше, ніж попередні дні. Проте електропостачання буде 100% в гарантовані години білої зони графіку.

Нам дуже важливий зворотній зв'язок клієнтів про графіки. Просимо вас надсилати його у приватні повідомлення нашої Facebook-сторінки. За підсумками зворотного зв’язку та наявності можливостей енергосистеми, графіки можуть бути переглянуті.

Тримаймося! Світло обов’язково переможе темряву!