Ворог намагається дестабілізувати обстановку в Одеській області – Максим Марченко

Дата: 13.02.2023 17:00

19:27 11/02/2023

Фото без опису

Обстрілів в Одеській області стало більше. Разом із тим ворог проводить більш інтенсивні дії по всій лінії зіткнення. Про це сьогодні під час свого вечірнього звернення розповів начальник Одеської ОВА Максим Марченко, передає інформаційне агентство «Юг.Today».

«Дякуючи нашим Збройним Силам, ворог не має успіху. А дякуючи підрозділам протиповітряної оборони Одещини, наше небо надійно захищене. Але не варто думати, що путін не піде на що завгодно, щоб спробувати захопити нас. Жаліти Одещину та місто Одесу, як дехто чомусь каже, окупанти точно не будуть», – попередив очільник області.

За словами Максима Марченка, нещодавні ракетні удари тільки підтверджують це.

«Але ніхто і ніколи не здасть Одесу. Будьте в цьому впевнені. Тому нам не варто забувати, що війна продовжується і набуває обертів як на полі бою, так і в інформаційному просторі. Ворог докладає неймовірних зусиль, щоб дестабілізувати ситуацію в області, розповсюджуючи неправдиву інформацію в соціальних мережах. А вже тут саме від вас залежить, сприймати її чи ні», – звернувся до мешканців Одещини начальник ОВА.

Також він акцентував увагу на тому, що попереду ще багато важких днів.

«Але разом ми обов’язково вистоїмо, а наші вороги вкотре відчують, що таке український бойовий дух», – впевнений Максим Марченко.