ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФРОНТ: ДТЕК ЗАВЕРШИВ РЕМОНТ ВИСОКОВОЛЬТНОЇ ЛІНІЇ

Дата: 02.02.2023 13:56

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФРОНТ: ДТЕК ЗАВЕРШИВ РЕМОНТ ВИСОКОВОЛЬТНОЇ ЛІНІЇ

Сьогодні, 2 лютого, в Одеській області продовжують діяти екстрені відключення світла. Попри те, що в Бессарабії останнім часом світла досить багато, передбачити коли його вимкнуть неможливо. Воно є через те, що десь його немає зовсім.

Ключова причина проблем з електропостачанням на Одещині — дві зруйновані підстанції та високовольтна мережа НЕК Укренерго після обстрілу рф 26 січня. Саме вони забезпечували передачу електроенергії до центральної та східної частини Одещини.

1 лютого ДТЕК Одеські електромережі завершив роботи на високовольтній лінії, яка ввечері 31 січня була виведена в аварійний ремонт.

«Енергетики працювали всю ніч, щоб зробити заміну пошкодженого обладнання на нове після останніх ворожих атак. Ці роботи забезпечать технічну можливість передавати електроенергію від високовольтної підстанції до Київського та Приморського районів Одеси», – пояснили в ДТЕК.

Наразі бригади НЕК Укренерго продовжують лагодити підстанції та високовольтну мережу. Після завершення цих робіт ДТЕК зможе відновити повноцінний розподіл електроенергії по місту та повернутися до графіків планових відключень.