Одеський обласний центр громадського здоров'я

Дата: 29.01.2023 11:23

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (один или несколько человек и текст)

👩‍🔬🚑 Хоча рівень захворюваності на коронавірусну хворобу в Одеській області останнім часом не перевищує епідпорогу, ризик захворіти все ще високий, а рівень госпіталізації лише за останній тиждень зріс на 10% (до лікарень потрапили 452 людини). Тому вакцинація від COVID-19 залишається актуальною, особливо серед людей, що входять до груп ризику і раніше не вакцинувались або отримали дві дози більш ніж 5 місяців тому. Це, наприклад, люди віком 60 років і старше, люди з хронічними захворюваннями тощо.

💉🧑‍⚕️ Якщо вас або ваших близьких від вакцинації утримують якісь запитання або упередження, пропонуємо ознайомитися з брошурою «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19». Завантажуйте її безкоштовно 👉 https://bit.ly/3XAQaGp і діліться з усіма, хто відкладає щеплення від COVID-19.

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим