Болградська районна державна адміністрація

Дата: 26.01.2023 16:54

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

ЯК ПОВОДИТИСЯ ПІД ЧАС РАКЕТНИХ ОБСТРІЛІВ: ПОРАДИ ВІД ЦЕНТРУ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Ворог лютує, але є ряд правил, які можуть допомоги урятувати ваші життя:

▪️Удома потрібно сховатись в захищеному приміщенні подалі від вікон та дверей. Пам’ятайте правило двох стін.

▪️Для схованки підійдуть укриття, метро, підземний перехід, канава, траншея, яма, широка труба, високий бордюр, каналізаційний люк.

▪️На відкритій місцевості негайно лягти на землю, згрупувавшись в позу ембріона, розвернувшись ногами в бік стрілянини, та закрити голову руками. Ефективним захистом буде будь-який виступ: бетонні урни, сходинки.

▪️Не ховайтесь за автомобілями та кіосками. Закривайте долонями вуха та відкривайте рот: це врятує від контузії.

👉 Більше порад читайте на сайті https://dovidka.info/.

Україна – наш дім, і ми обов’язково проженемо з нього рашистів. Але для цього нам потрібно вберегти своє життя.