На дорогах Одещини очікується жовтий рівень небезпеки

Дата: 25.01.2023 09:46

На дорогах Одещини очікується жовтий рівень небезпеки

Фото без опису

За інформацією Українського Гідрометцентру, починаючи з 24 січня та впродовж всього тижня по всій Одеській області прогнозується погіршення погодних умов. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Службу автомобільних доріг Одеської області.

За даними синоптиків, очікуються коливання температури від -5°С до +4°С та опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг.

Починаючи з ночі та вранці 25 січня на дорогах Одеської області спостеригатиметься ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий).

Підрядні організації знаходяться на цілодобовому чергуванні та готові до усунення наслідків несприятливих погодних умов.

Аналітично-моніторинговий центр Служби автомобільних доріг в Одеській області працює у цілодобовому режимі.

«Просимо водіїв не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів перевіряти стан свого автомобіля та враховувати погодні умови. Під час руху проїжджою частиною дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу», – звертаються до мешканців області дорожники.

САД нагадує, що для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації  цілодобово працює єдиний контакт-центр Укравтодор:

+38 067 400 60 80.