На Одещині застосовують нові графіки відключення світла

ГОЛОВНА » ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ЕКОНОМІКА СУСПІЛЬСТВО

На Одещині застосовують нові графіки відключення світла

17:47 10/01/2023

Тепла погода та зменшення споживання промисловістю дозволили на свята мінімально обмежувати електроенергію для побутових споживачів. Але наразі, у зв’язку зі збільшенням споживання електроенергії промисловістю та погіршенням погодних умов, відповідно збільшується навантаження на енергосистему. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Ізмаїльську районну державну адміністрацію.

Через вказані причини повертаються графіки стабілізаційних відключень електроенергії.

«Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Сьогодні вдень було застосовано графік, де 3 години є електропостачання і 6 годин відсутнє. Наразі застосовується графік, де 6 годин є електропостачання і 3 години відсутнє», – повідомляють у РДА.

Також районна адміністрація звертає увагу на те, що ситуація може погіршуватись.

Інформацію щодо змін графіків стабілізаційних відключень повідомлятимуть додатково.

Ознайомитись із графіками можна за посиланням: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ