В Одеській області підрахували сільськогосподарську худобу: яких тварин в господарствах найменше

Дата: 09.01.2023 14:46

Фото без опису

Система ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин успішно функціонує в Україні більше 17 років. Об’єктом ідентифікації та реєстрації є велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози. Про те, скільки в господарствах Одещини наразі утримується зареєстрованих тварин, розповідає інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

У відомстві зазначають, що ідентифікація та реєстрація тварин є основним важелем, за допомогою якого можна простежити за обігом тварин та харчових продуктів тваринного походження та контролювати проведення ветеринарно-санітарних заходів. Також ця інформація використовується при наданні бюджетних дотацій.

У 2022 році у господарствах всіх форм власності Одеської області проідентифіковано і зареєстровано 13 800 голів великої рогатої худоби, 13 369 голів овець і кіз, 25 696 голів свиней. Найменше в регіоні коней – усього 69 голів.