Чернігівська поліція притягнула до відповідальності торгівця піротехнічними засобами

Дата: 02.01.2023 10:31

Сьогодні під час профілактичного рейду співробітники Чернігівського райуправління поліції виявили та вилучили в одній з торгових точок міста піротехнічні засоби різних видів.

Поліція нагадує: на Чернігівщині діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів – салютів, феєрверків, петард тощо.

В ході проведення превентивних заходів з контролю за реалізацією піротехнічних виробів поліцейські задокументували правопорушення та склали на продавця піротехніки адміністративні матеріали за ст. 195-6 КУпАП (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів). Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. Уся піротехніка вилучена.

Поліція продовжує проводити превентивні заходи з контролю за реалізацію такої продукції.

Поліцейські закликають чернігівців бути відповідальними та не порушувати законодавство.

Громадяни можуть повідомити до поліції про відомі їм факти ігнорування вищезазначених заборон за номером «102».

Возможно, это изображение 1 человек и стоитВозможно, это изображение конфетаВозможно, это изображение 2 человека