Громада Болградського району напередодні Різдва отримала медобладнання для порятунку життя

Дата: 28.12.2022 18:59

19:07 27/12/2022

У четвер, 22 грудня, напередодні Різдва в рамках громадської ініціативи «Aid 4 Ukraine» Бородінська громада Болградського району отримала надважливе медичне обладнання – кардіограф-дефібрилятор і прилад для лікування розладів дихання, яке передали Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Цю радісну новину на своїй сторінці в Фейсбуці  повідомив одесит, виконавчий директор Центру регіональних досліджень Ігор Студенніков, передає  ІА  «Юг.Today».

Як зазначив Ігор Студенніков, це стало можливим завдяки друзям і партнерам – Асоціації українців Верони, компанії  «Monolith Italia Nord srl» та ін.

«Передріздвяна і передноворічна сесія Бородінської селищної ради стала гарною нагодою поділитися з її депутатами та старостами населених пунктів планами нашої спільної команди  «Rewilding Ukraine» та Центру регіональних досліджень щодо подальшої роботи, спрямованої на сталий розвиток громади.

Ми щиро вдячні голові Бородінської селищної ради та депутатському корпусу за розуміння та підтримку наших ініціатив.

Бажаємо їм здоров’я, стійкості та наснаги у справі розвитку Бородінської громади у цей час важких випробувань для нашої країни і кожного з її громадян»,  зазначив виконавчий директор Центру.