Намагався дати хабар за закриття кримінальної справи: мешканця Болградського району впіймали «на гарячому»

Дата: 27.12.2022 17:51

Фото без опису

Мешканця Болградського району викрили під час спроби надання хабаря начальниці слідчого відділу одного з районних відділів поліції на Одещині. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

За інформацією слідства, чоловік запропонував керівниці слідчого відділу 40 000 грн за закриття кримінального провадження та не притягнення його до відповідальності за незаконний збут канабісу, а також повернення арештованого мотоциклу «Yamaha», що знаходиться у міжнародному розшуку.

Правоохоронці затримали зловмисника «на гарячому» під час передачі коштів в кабінеті поліцейської.

Наразі затриманому повідомлено про підозру та за клопотанням прокурора взято під варту.