Мати Степана Драганова, військовослужбовця ЗСУ, який зараз знаходиться на передовій та захищає нашу землю від ворога, звернулася до односельців із проханням допомогти зібрати кошти на потребу військового підрозділу, в якому служить її син.

Дата: 27.12.2022 17:31

Підрозділу терміново був потрібен прилад нічного бачення – тепловізор, який коштує понад сорок тисяч гривень. В телеграм-каналі “Я люблю Александровку” була розміщена об’ява, і менше ніж за тиждень необхідні гроші були зібрані. Тепловізор придбали та передали у підрозділ на передову.

“Спасибі односельцям за підтримку! Велика вдячність від наших хлопців, вони дуже раді тому, що про них не забувають. Цей прилад дуже їм допоможе. Бережи вас всіх Господь!” – подякувала за допомогу односельців  Наталя Драганова.

Додамо, що двадцятирічний  Степан пішов до ЗСУ за контрактом, у лютому отримав поранення, проходив тяжку реабілітацію, і як тільки військово-лікарська комісія дозволила, знов повернувся у свій підрозділ на передову.

“Це дуже добре, що олександрівці так активно відреагували на потребу наших  захисників. Я навіть не очікував, що ми так швидко зберемо гроші. Хочу подякувати через ваше видання своїм односельцям за їх щирість та патріотичний настрій! Все буде Україна!” – розказав виданню активіст села Петро Драганов.

Серафим Савченко