Болградська районна державна адміністрація

Дата: 21.12.2022 18:49

Возможно, это изображение обувь и текст

Розпорядженням обласної військової адміністрації на території

Одеської області до припинення воєнного стану або до видачі окремого розпорядження заборонено використання та продаж піротехнічних засобів, незалежно від класу.

За незаконний продаж, а також незаконне поводження з піротехнічними виробами передбачена відповідальність згідно зі статтями 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення; 195-6; 159; 160; 164; 173 КУпАП та 296 ККУ. Санкції статей Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачають покарання у вигляді штрафу із можливою конфіскацією піротехніки, а Кримінального кодексу України – від штрафу до позбавлення волі.

Коли виникне бажання яскраво та гучно святкувати, подумайте про те,

що поряд з вами можуть бути люди літнього віку, діти, хворі, переселенці та військові, для яких голосні вибухи салютів, петард тощо асоціюються з загрозою, обстрілами і можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру.

Будьте відповідальними!

#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #патрульнаполіціяукраїни #police #patrolpolice #patrolpoliceua #od_patrolpolice