Володимир Зеленський

Дата: 21.12.2022 18:45

Фото без описуФото без опису

Цьогоріч День Святого Миколая – особливий. Не через те, що його затьмарила війна, а тому, що всі ми впевнені: добро має неймовірну силу і перемагає, а віра в те, що жодне зло не встоїть, – дуже міцна. Наші діти просять у святого Миколая миру й перемоги для України, а всі ми в час війни творимо одне для одного дива. Підтримуємо і допомагаємо, зігріваючи серця інших добрими справами і наповнюючи теплом свої.

Це подарунок від 14-річної Генріікки з Фінляндії. Після початку повномасштабної війни вона вирішила допомагати нашим людям так, як може. Тому власноруч почала в’язати теплі вовняні шкарпетки, продавати їх і зароблені кошти донатити на підтримку України. За бажанням дівчинки одна із цих пар дійшла й до мене. Дякую Генрііккі та її дідусеві Antti Puijola!

Кожна така історія надихає та дає сил рухатися далі. Особливо в такий день, як сьогодні. Вірте у свої мрії та мрії інших, у добро, мир, любов, справедливість, у те, що вони обов’язково переможуть. А отже, переможе й Україна.