Дрони, що морські піхотинці одержали від болградців, вже працюють на передовій

Дата: 15.12.2022 12:53

Дрони, що морські піхотинці одержали від болградців, вже працюють на передовій

Фото без опису

Болградське відділення благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА» на чолі з керівником Олексієм Строгановим доправило на позиції наших захисників черговий дрон для аеророзвідників. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповіли бійці 88 окремого батальону морської піхоти.

«Людоньки добрі!

Щоб ви розуміли, саме завдяки вашій доброті оці дрони вже працюють за призначенням безпосередньо на самісінькому передку задля нашої спільної Перемоги.

Інакше кажучи, наші «пташки» вже долають лінію зіткнення, вже виявляють ретельно замасковані реальні ворожі опорні точки, позиції, техніку, бліндажі з боєкомплектом, скупчення піхоти та інші цілі та вже передають точні координати для нашої артилерії.

Далі – то вже магія від богів війни, але у підсумку завжди одне: горить-палає техніка ворожа, бліндажі злітають у повітря, а руснява піхота дружно робить жест доброї волі та назавжди змішується з нашою родючою землею», – звернулися захисники до болградців.

Бійці кажуть, що відеодоказів ефективності цієї роботи на теренах інтернету дуже багато. І що вони впевнені у своїй перемозі, бо з добра почали, добром все й закінчують, бо добро завжди перемагає.

«Переможемо і ми з вами, бо ми – добрі. Всім тим, хто доручився до цієї доброї справи – наша найщиріша матроська подяка. Бо за цією подякою – життя наших хлопців, яке б гарантовано обірвала би та сама завчасно знищена за допомогою ваших дронів ворожа техніка та піхота», – додають морпіхи.

Хлопці просять продовжувати робити, що й робили, та вірити у ЗСУ та 88 окремий батальйон морської піхоти.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Фото без опису