В Болградському районі затримали злочинця, який жорстоко вбив вчительку

Дата: 13.12.2022 16:14

В Болградському районі затримали злочинця, який жорстоко вбив вчительку

Фото без опису

Сьогодні в селі Павлівка Болградського району затримали злочинця, який два дні тому вбив місцеву вчительку. Про це журналісти інформаційного агентства «Юг.Today» дізналися від начальника Болградського районного відділу поліції Романа Галкіна, який саме перебував на місці затримання.

За словами Романа Вікторовича, підозрюваний весь цей час ховався в лісосмугах біля села, а ночувати приходив до покинутих хатин.

Злочинець – місцевий мешканець, раніше вже судимий за пограбування, ніде не працював. До цього він здійснив ряд пограбувань в селі. Заходив у хати та брав там продукти. Бувало й таке, що їв прямо на місці. Заходив у покинуті хати, де можна було щось забрати, або в будинки, де живуть самотні літні люди.

На цей раз вийти з дому непоміченим злочинцю не вдалося. Хазяйка будинку – колишня вчителька – почула шум і прийшла до кімнати. Скоріш за все, жертва впізнала нападника. Аби вона не кричала, той вдарив її будівельним інструментом, який до цього поцупив в її ж сараї.

Зараз злочинець дає зізнання співробітникам поліції.