Одеський обласний центр громадського здоров'я

Дата: 06.12.2022 21:20

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении

🧐📉 Напевно, ви будете здивовані, але від початку 2022 року в Одеській області більше 570 людей померли від COVID-19. Натомість не зафіксовано жодного летального випадка від грипу, із яким часто порівнюють ковід.

😷💉 Тож ще раз нагадуємо - коронавірус нікуди не зник. Дійсно, ми вже не на піку пандемії, лікарні не завантажені хворими, але люди з груп ризику, особливо ті, що не були щеплені та не перехворіли, залишаються під загрозою зараження, важкого перебігу та смерті від COVID-19. Це наступні категорії:

🔸 літні люди;

🔸 дорослі та діти з хронічними захворюваннями (діабет, бронхіальна астма, серцево-судинні хвороби тощо);

🔸 дорослі та діти з імунодефіцитами;

🔸 вагітні жінки.

👵🤰 Групи ризику - це пріоритетні групи вакцинації. Тож якщо ви або ваші близькі входять до якоїсь із перерахованих категорій, зверніться до найближчого Центру первинної медико-санітарної допомоги та щепіться. Дорослій людині, в залежності від обраної вакцини, потрібно 3 або 4 дози вакцини, введені відповідно до передбаченого МОЗ України графіку.

🙏 Вакцинуйтеся та будьте здорові!

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим