Служба автомобільних доріг в Одеській області

Дата: 06.12.2022 21:19

Возможно, это изображение текст

⚠️ Увага❗️На Одещині очікується погіршення погодних умов.

❄️ За інформацією Українського Гідрометцентру ввечері 4 грудня та впродовж 5-6 грудня по всій Одеській області очікуються опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг,налипання мокрого снігу. (I рівень небезпечності, жовтий). Пориви вітру до 15-17 м/с.

☝️Підрядні організації знаходяться на цілодобовому чергуванні та готові до несприятливих погодних умов.

➡️ Аналітично-моніторинговий центр при Службі автомобільних доріг в Одеській області працює у цілодобовому режимі.

📞 Для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації - цілодобово працює єдиний контакт-центр Укравтодор: +38 067 400 60 80.