Болградська районна державна адміністрація

Возможно, это изображение 1 человек, туфли на высоком каблуке и текст

5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ БОЛГРАДЩИНИ!

Міжнародний день волонтера — свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

На сьогоднішній день слово «волонтер» в Україні набуло особливого значення. Коли на нашу землю прийшла війна волонтери стали першими, хто підтримав наших воїнів та забезпечив усім необхідним, ставши справжніми ангелами-охоронцями.

Багато українців згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність держави. До волонтерського руху долучились чимало мешканців Болградського району, які з відповідальністю за майбутнє України та її народу, всебічно підтримують усіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий для країни час.

З цієї нагоди висловлюю щиру вдячність усім Вам, дорогі волонтери, всім, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям.

Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний волонтерський вчинок спонукає до дії інших.

Дорогі волонтери, ваша невтомна праця — взірець побудови громадянського суспільства, в основі якого лежать найбільші моральні цінності — любов і повага до ближнього та своєї країни.

Голова Болградської

Геннадій БАМБУРА