Болградська районна державна адміністрація

Дата: 05.12.2022 11:14

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и текст

Дорогі друзі!

Це день особливої уваги до незламних духом людей, тих, кого не зламала доля та певні обставини! Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії.

На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає як в Україні, так і в районі зокрема. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка інваліду.

Одним із пріоритетних напрямків соціальної політики, що реалізується в Болградському районі, є допомога в розв’язанні нагальних проблем людей з інвалідністю, участь їх у суспільно-політичному, культурному та спортивному житті району. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й щоденно.

Висловлюю щиру вдячність громадським організаціям, об’єднанням інвалідів, благодійникам і всім, хто за покликом серця присвятив себе служінню людям з особливими потребами. Закликаю всіх небайдужих відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з обмеженими фізичними можливостями, створити для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.

Хочу побажати людям з інвалідністю життєвої сили, енергії та оптимізму, міцного здоров’я та благополуччя, щастя та успіхів.

Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій БАМБУРА