Черговий прийом в форматі виїзної консультативно-діагностичної служби в поліклінічному відділенні Дунайської обласної лікарні проведуть лікарі-онкологи з Одеського протипухлинного центру.

Дата: 29.11.2022 17:16

Дата прийому – 24 листопада. Адреса  місто Ізмаїл, вул. Портова, 11а (1-ий поверх).

Щоб потрапити на прийом потрібно попередньо записатися за номером телефону 063 610 00 03 з 8.00 до 16.00.

Прийом проводитимуть:

Завідувач відділення онкомамології – Сергій Володимирович Бондар;

Завідувач відділення онкогінекології – Олександр Іванович Марченко;

Завідувач відділення онкоурології – Сергій Олексійович Філіппов.

Нагадаємо, з початку року в місті Ізмаїл раз на місяць працює консультативно-діагностична служба Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру. Жителі Бессарабії можуть отримати направлення на безкоштовний профілактичний огляд – Онкологічний Check-up, консультацію лікарів-онкологів та діагностичні обстеження: мамографію і лабораторні аналізи.