За незалежність України загинули двоє воїнів з Болградського району

Дата: 29.11.2022 17:03

За незалежність України загинули двоє воїнів з Болградського району

Фото без опису

Болградський район втратив двох Героїв – Дмитра Гранчара з Теплицької громади та Петра Самолюка з Тарутиного.

Сьогодні, 22 листопада, у місті Арциз провели в останню путь мешканця села Теплиця, військовослужбовця Дмитра Гранчара 1982 року народження. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на сторінку Арцизької громади у Фейсбук.

Вохн віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій та майбутнє кожного українця.

Фото без опису

Автомобільна жалобна процесія розпочалася зранку у Арцизі та попрямувала до села Теплиця, де відбулася церемонія поховання.

Мешканці Арцизу провели в останню путь полеглого Героя: були приспущені державні прапори, вздовж дороги, по якій рухалась автомобільна жалобна процесія утворили живий коридор.

Фото без опису

Ще одна страшна звістка прийшла до Тарутинської громади. Про це повідомили у Фейсбук-спільноті Тарутинський селищний будинок культури.

Житель селища Тарутине Болградського району Петро Самолюк 1984 року народження. загинув 19 жовтня внаслідок ворожого обстрілу займаного рубежу в районі населеного пункту Нова Кам’янка Бериславського району Херсонської області.

У Героя залишилися мати, дружина та двоє донечок.

Фото без опису

Вічна пам’ять і слава Героям!

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА