Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин

Дата: 22.11.2022 13:49

Возможно, это изображение 1 человек и текст

Вітаю кожного, хто боронить Аграрний Фронт Одещини і всієї нашої держави, з Днем працівників сільського господарства!

Працівник сільського господарства - АГРАРІЙ - це не професія, а спосіб життя. Кожен з нас не уявляє себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею.

Ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі та економіки нашої країни.

А цього року Ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи. Посівні та жнива під моторошний звук повітряних тривог та під обстрілом ракет — випробування, яке кожен з Вас подолав заради Перемоги України, заради рідної землі, заради своєї сім'ї та майбутнього діточок.

Весь світ захоплюється вашою мужністю!

Історія про хоробрість українських аграріїв розійшлася від початку повномасштабної війни: по всьому світу носять футболку з тракторцем, а в різних країнах художники малюють на цю тему картини.

Завдяки Вашим працьовитим «золотим рукам», мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська економіка, годується світ.

Бажаю Вам, ефективного розвитку, доброї погоди, щоб земля рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі Ваші плани.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. І Вірю, що наступне професійне свято ми з вами обов'язково зустрінемо під мирним небом.

З повагою до кожного працівника сільського господарства,

Алла СТОЯНОВА

🇺🇦🌾🚜🌾💙💛🌾🇺🇦🌾💙💛🌾🚜🌾🇺🇦

ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!