Болградська районна державна адміністрація

Дата: 22.11.2022 13:38

Возможно, это изображение один или несколько человек, люди стоят и текст

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейській вибір нашої держави та сьогодні виборюють незалежність нашої країни у боротьбі з російською агресією. Патріотизм нинішнього покоління , завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності. Низький уклін тим бійцям, які сьогодні демонструють усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям окупованих областей, які потерпають від свавілля терористів. Світла пам’ять усім, хто загинув в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу та незалежність! Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!

Перемога за нами!

З повагою голова