Офіс Президента України

Дата: 22.11.2022 13:34

«Українська формула миру дуже чітка – і кожен її пункт абсолютно пропрацьований. Радіаційна і ядерна безпека. Продовольча безпека. Енергетична безпека. Звільнення всіх полонених і депортованих. Виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку. Виведення російських військ і припинення бойових дій. Повернення справедливості. Протидія екоциду. Недопущення ескалації. Фіксація закінчення війни. Кожен із цих пунктів – це конкретні рішення, те, що потрібно зробити для безпеки. Російська агресія не просто припиниться – буде відновлено стабільність і передбачуваність для всіх у світі. Ось чому наша формула миру – це формула миру для світу. І я пропоную всім лідерам, усім сумлінним країнам обрати той елемент формули миру, який ви можете допомогти нам реалізувати».

Президент звернувся до міжнародної організації співробітництва франкомовних країн світу Франкофонія. Вона об’єднує понад 50 держав, а також 27 держав є її членами-спостерігачами.