На Одещині підготували нові графіки з обмеження постачання електроенергії – Максим Марченко

Дата: 22.11.2022 13:19

Фото без опису

На поточний момент в Одеській області енергетики здійснили усі можливі заходи, аби в регіоні бодай на короткий період з’явилось енергопостачання в тих місцях, де воно було відсутнє тривалий час. Про це під час свого вечірнього звернення розповів начальник Одеської ОВА Максим Марченко, передає інформаційне агентство «Юг.Today».

Наразі ДТЕК підготували план подальшої організації роботи з обмеження споживачів по групах, який буде зрозумілим та належним чином доведеним до громадян.

«Прошу мешканців області, у яких протягом трьох днів та й досі немає світла, сповістити про це контактний центр ДТЕК Одеські електромережі, у тому числі шляхом використання офіційних чат-ботів енергетичної компанії у соціальних мережах», – додав Максим Марченко.

Контакти ДТЕК Одеські електромережі :

Для мобільних телефонів:

Згідно з тарифами ваших операторів:

Для споживачів працюють:

Діана ГЕРГІНОВА