У ДТЕК Одеські електромережі пояснили, чому в одних споживачів вимикають світло, а у інших – ні

Дата: 18.11.2022 19:41

Фото без опису

Будинки та вулиці, на електромережах яких немає критично важливих об’єктів, не отримають електрики до стабілізації ситуації. Про це на пресконференції 17 листопада повідомив Генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор‘єв.

Ситуація з енергетичними системами в країні критична. Наразі в Одеській області без світла залишаються 70% клієнтів ДТЕК.

“Ті 30%, які мають напругу, відносяться до клієнтів, які лишаються зі світлом, на лініях яких є важливі об’єкти. Не тільки лікарні, ай деякі насосні водоканалів, потужності теплогенеруючих компаній, об’єкти, які живлять тих хлопців, які дивляться на наше небо”, — сказав Григор’єв.

За його словами, ДТЕК прагне до того, щоб споживачі могли спрогнозувати час відключень, проте наразі такої можливості немає.

“Ми працюємо над тим, щоб знайти змогу вимикати погодинно”, — заявив він.

Після масованої ракетної атаки російської армії по території України 15 листопада в країні ввели екстренні відключення світла. Жодні графіки не діють. В Одесі у переважної кількості споживачів електроенергія є приблизно по дві години в день.

Людей просять підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки.

Джерело – Суспільне.Одеса

Ілюстрація ДТЕК Одеські електромережі