Болградська районна державна адміністрація

Дата: 18.11.2022 19:38

Возможно, это изображение автомобиль, снег и текст

Укргідрометцентр попереджає про ускладнення погодних умов🥶

Друзі, за прогнозами синоптиків, протягом 17-18 листопада в Україну прийдуть дощі з переходом в мокрий сніг та сніг із короткочасним утворенням снігового покриву висотою 3-8 см; місцями налипання мокрого снігу та посилення вітру до 15-18 м/с.

На дорогах держави очікується ожеледиця та поступове зниження температури до 1-6° морозу, а на вихідні — місцями до 8-10° морозу.

Просимо усіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними під час ускладнення погодних умов.

🚗🚙Водії, будьте уважними за кермом, стежте за дорожньою обстановкою та дотримуйтесь правил дорожнього руху. Також радимо замінити шини на своєму авто на зимові.

🚶🏻‍♀️🚶🏼Пішоходи, переходьте дорогу лише у встановлених місцях та використовуйте світлоповертаючі елементи.

У разі надзвичайної ситуації на дорозі, одразу ж звертайтеся на лінію 102, або ж повідомляйте аварійні служби.

Будьте пильні й бережіть себе.