З такими громадянами і війни не треба: в Болграді сьогодні примудрилися вкрасти те, що з’явилось лише вчора

Дата: 16.11.2022 14:31

Фото без опису

Болградська громада цього року приділяє чимало уваги благоустрою та озелененню території. Аби насадження були не хаотичними, а справді гарними та доглянутими, на роботу при КП «Горводоканал» у вересні було прийнято ландшафтного дизайнера Людмилу Лєсникову. Перед фахівцем було поставлено завдання зробити райцентр Болградського району квітучим і зеленим.

«Це завдання було співзвучне з моєю давньою мрією, тож я погодилася. Адже Болград мені не байдужий, це моє рідне місто, місто мого дитинства та юності. А озеленення – це те, що я вмію і люблю робити», – зізнається сьогодні вона з сумом у голосі.

Про причини суму жінки розповіли сьогодні фахівці Болградської міської ради на сторінці установи в Фейсбук.

Буквально вчора Людмила разом із співробітницями КП «Горводоканал» висадила на центральній площі (під вікнами колишнього медсанбату) міста 20 кущів ялівцю. А на ранок з’ясувалося, що одному з них хтось «приробив ноги».

«Прикро, що люди так чинять. Хоча, я розумію, що руйнувати легше, ніж створити, вкласти сили та душу. А потім ще й говорити, що в місті нічого не робиться», – нарікає фахівець із озеленення.

В Болградській міській раді жаліються, що з такими громадянами і війни не треба. Тому що вони самі все зруйнують, на превеликий жаль.

І додають, що цього річ з бюджету громади було виділено 100 тисяч гривень на придбання ялівців та інших чагарників для озеленення не лише Болграда, а й сіл Болградської громади.

Нагадаємо, що кілька днів тому подібна ситуація сталася в Арцизі, там наступного дня після висадки зламали садженці дерев.

Фото без опису