Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин

Дата: 12.11.2022 17:17

Возможно, это изображение текст «UNITED UNITED STATES USAID AGENCY AGENCY»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати концепції проєктів на одержання субгранту для впровадження нових технологій зрошення, енерго- та водозберігаючого обладнання та автоматизації зрошення у пілотних організаціях водокористувачів.

Для участі в перед заявочному онлайн-семінарі, який проведе Програма USAID АГРО 16 листопада 2022 р., необхідно надіслати запит на адресу

agro.subawards@chemonics.com

з посиланням на подання заявок (ЗПЗ) № 40, вказавши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом до 14 листопада 2022 р. включно. Цей семінар дозволить зацікавленим заявникам задати питання стосовно субгранту для впровадження нових технологій зрошення, енерго- та водозберігаючого обладнання та автоматизації зрошення у пілотних організаціях водокористувачів і отримати щодо порядку заповнення аплікаційної форми.