Одеський обласний центр громадського здоров'я

Дата: 12.11.2022 17:11

Возможно, это изображение 2 человека, телефон и текст

📢💉 До уваги всіх, хто вже зробив або планує зробити друге бустерне щеплення проти COVID-19 👉 Так само, як і попередні рази, ви можете згенерувати відповідний сертифікат у додатку Дія і подовжити таким чином термін дії документа на 270 днів.

🧐📲 Щоб оновити документи про вакцинацію, необхідно у розділі "Послуги" обрати "COVID-сертифікати" та згенерувати новий міжнародний та внутрішній сертифікати.

😷👦 Також нагадуємо, що дітям від 12 років уже доступні перші бустерні щеплення. Їх рекомендовано робити вакциною Comirnaty через 6 місяців після основного курсу.

🏥🧑‍⚕️ Якщо прийшов час вакцинуватися, зверніться до найближчого центру первинної медико-санітарної допомоги. Щеплення проти COVID-19 є безоплатними для всіх.

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим