Сьогодні “Укренерго” в Одеській області застосовує стабілізаційні відключення електроенергії

Дата: 12.11.2022 15:16

Фото без опису

Сьогодні, 8 листопада, в Одеській області протягом доби будуть застосовані планові графіки відключень для споживачів.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі, передає інформагенція «Юг.Today»

Ознайомитись з графіком відключень можна тут.

Щоб дізнатися коли вдома може бути відсутнє електропостачання, вкажіть назву вулиці, номер будинку та дізнайтесь вашу групу та час можливої відсутності світла в разі запроваджень стабілізаційних відключень.

Якщо за вашою адресою час не визначається – з високою вірогідністю відключення у вашому будинку не буде відбуватися.

Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хв для перепідключення електропостачання між групами.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин для кожної групи споживачів. Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій. Допоможіть енергетикам тримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами. А саме: дотримуйтеся ощадливого споживання електроенергії та не вмикайте одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00», – закликали енергетики до економії електроенергії.