СОЦІАЛКА.UA/Пенсійний кур’єр

Дата: 12.11.2022 15:07

Возможно, это изображение 1 человек и текст

💰👵Кожен охочий зможе збільшити виплати пенсіонерам. Це передбачено ухваленим Верховною Радою законопроєктом № 7649 «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні».

✔Відповідно до нього, кожен охочий може стати благодійником для пенсіонерів — як юридична, так і фізична особа.

☝Законопроєктом також передбачено, що благодійні внески можуть бути знеособленими чи персоналізованими, тобто йтимуть конкретному пенсіонеру чи всім пенсіонерам з маленькими пенсіями.

Деталі - на Соціальній інформаційній платформі: https://cutt.ly/oN0LMc1

#соціалка #пенсійнийкурєр #збільшенняпенсії