В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school“

Дата: 12.11.2022 15:00

В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами. До 11 листопада можна заповнити заяву на участь й до кінця місяця отримати 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів.

Фото без опису

Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Фото без опису

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.