В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school“
В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school“, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами. До 11 листопада можна заповнити заяву на участь й до кінця місяця отримати 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів.
![Фото без опису](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/313359515_5529537960493404_6398155615187000060_n-1024x367.jpg)
Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
![Фото без опису](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_2-2-1024x462.jpg)
![Фото без опису](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_3-1-1024x376.jpg)
Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.
Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.
![Фото без опису](https://mahala.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_1-4-1024x321.jpg)