Офіс Президента України

Дата: 01.11.2022 10:16

Офіс Президента України

11 ч.  ·

«У цей час іще тривають відновлювальні роботи в тих регіонах, де сьогодні були влучання російських ракет.

Робимо все можливе, щоб відновити енерго- і водопостачання. І відновимо.

Немає в російських терористів таких ракет, які могли б влучити в українське бажання жити. Жити цивілізовано і дбати одне про одного.

А якщо хтось там, у Кремлі, наслухався своїх божевільних пропагандистів і вирішив, що темрява в Україні допоможе тиснути на українців, то хай потім не дивується вже своїм втратам, коли побачить, як українці ведуть «переговори» в темряві.

Сьогодні дуже добре спрацювали наші Повітряні сили та всі, хто задіяний у захисті неба.

Більшість об?єктів, які терористи визначили собі за мішені, вдалося врятувати. Тільки за цей ранок терористи застосували для масованого удару 55 крилатих ракет. Із них 45 збито.

Я дякую за цей результат усім командуванням Повітряних сил («Південь», «Північ», «Схід» та «Захід») і всім підрозділам Сил оборони, які задіяні для захисту нашого неба».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 250-го дня війни.