Болградська районна державна адміністрація

Дата: 28.10.2022 11:43

Возможно, это изображение текст «ПОРАДИ ПРИ СТАБЛЗАЦЙНИХ ВдКЛЮЧЕННяХ: ВИМКНАТЬ 3 ??РЕЖ! ?Н???????? ЕНЕ?Г OEMHI ПРИЛаДИ ?? ВИМИКАЧИ в KIMHATAX, ДЕ ??? ЛЮДЕЙ яК СВИТЛО з'явилось, ОДНОЧАСНО НЕ ВКЛючАЙТе BCI ПРИЛАДИ. СПЕРШУ -один, А ИШИЙ - ПСЛЯ того, як вдКЛЮчИЛИ ПОПЕРЕДНИЙ ПРИЛАДИ 3 ТАЙМЕРАМИ ЗАПРоГРАмУЙТе НА РОБОТУ в НАЧНИЙ ЧАС 3 00:00 до 06:00 РАНКУ ЕЛЕКТРОДВИГУНИ НАСОСНИ СТАНЦЙ ВМИКАЙТЕ в МЕРЕЖУ ЧЕРЕЗ 20-30 хвилин ПСЛя появи ЕЛЕКТРОЕНЕРГЙ ?? ВИДМОВТЕСЬ ВД ЗОВНШНЬОГО ОСВИТЛЕННЯ ФАСАДВ ?Ф?СВ, РЕСТОРАНИВ, ТОРГОВИХ ЦЕНТРВ, якщо ви БЗНЕС-КЛЕНТ DTEK ДТЕК Одеськй Електромереж pamatite»

ПОРАДИ ВІД ДТЕК ПРИ СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕННЯХ

Якщо при відновленні електропостачання після стабілізаційних відключень всі клієнти відразу вмикають потужні електроприлади, це може призвести до значного росту навантаження та аварії на електромережах. Як наслідок – клієнти повторно залишаться без світла.

Щоб цього уникнути просимо вас дотримуватись простих правил розумного енергоспоживання.

ДТЕК Одеські електромережі - відповідальний бізнес, партнер суспільства і держави. Ми робимо все, аби підтримувати нормальне життя області і кожного її мешканця.

#Енергетичнийфронт #РазомСильніші #StandWithUkraine