Офіс Президента України

Дата: 19.10.2022 10:14

«Просто зараз відбувається нова російська атака дронами – є збиття.

Світ може і повинен зупинити цей терор.

Коли ми кажемо про потребу України в засобах протиповітряної та протиракетної оборони, ми кажемо про реальні життя, які забирають терористи.

Нам вдається збивати частину ракет і дронів. Лише за 12 годин із 9-ї вечора неділі вдалося знищити 37 іранських «Шахедів» і кілька крилатих ракет.

Але щоб гарантовано захистити наше небо та звести до нуля можливості російських терористів, потрібно значно більше сучасних систем ППО й більше забезпечення ракетами для таких систем.

Що менше терористичних можливостей буде в Росії, то швидше закінчиться й уся ця війна».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 236-го дня війни.